O autorze

Fotografia: Obrazowo

Jędrzej Sołtysiak – fan trójmiejskiej sceny i Trójmiasta w ogóle. Muzyka towarzyszy mu bez przerwy, choć najbliższe sercu są mu dźwięki w wersji koncertowej. Twórca portalu muzycznego Hałasy i melodie, gdzie stara się promować muzykę ciekawą, szerzej nieznaną i oryginalną. Taką, jaką sam lubi odkrywać, przeczesując otchłanie Internetu.

Tak, Jędrzej to ja, a powyższe bio może i nie jest doskonałe, ale z grubsza opisuje to, czym zajmuję się na tej stronie. To na niej zamieszczam recenzje i zapowiedzi wybranych wydawnictw, a także relacje z koncertów oraz festiwali.

Na co dzień współpracuję też z portalem Soundrive.pl oraz inicjatywą OFF Mine. Znaleźć mnie możecie także na Facebooku oraz w kilku innych miejscach (Instagram; Last.fm; RateYourMusic; Spotify).

Zdarzało mi się w przeszłości współpracować także z organizatorami SpaceFest oraz Trójmiejską Encyklopedią Muzyczną. Chętnie pojawiam się w radiu, o ile ktoś ma ochotę mnie zaprosić. Tak było chociażby w przypadku wizyty w Radiu Gdańsk, Czwórce oraz Radiu Wrocław Kultura.

Jeśli chcielibyście nawiązać ze mną współpracę, to piszcie śmiało na adres halasyimelodie@gmail.com