Astrokot – Astrokot i przyjaciele z odległych galaktyk (2020)

Proszę Państwa, dożyliśmy pięknych czasów. Wyprawy kosmiczne stały się nie tylko powszechne i w miarę tanie, ale stanowią prężnie rozwijającą się gałąź branży turystycznej. Na razie do wyboru mamy 5 tras, zwanych popularnie utworami. Każdy z kierunków można zwiedzić osobno, ale zdecydowanie rekomendujemy jedną, długą podróż przez wszystkie te zaskakujące, odległe od ziemskich problemów miejsca.

Mruczydło jest wstępem do pozaziemskich wojaży. Słyszymy pomruki naszego kociego przewodnika Astrokota i już jesteśmy gotowi na zwiedzanie ambientowych galaktyk i saksofonowych ciał niebieskich. Ta najkrótsza w zestawie wycieczka ma miejsce najbliżej Ziemi i jej orbity, stanowiąc doskonały przedsmak przed ekspedycją numer dwa. Pod tajemniczym kryptonimem Pseudokot kryje się przejażdżka spokojna i wyciszająca. Mamy możliwość rozsmakować się w dźwiękach kosmosu: nienarzucających się pozaziemskich dzwonkach, leniwych frazach saksofonu i elektronicznych, gwiezdnych tłach.

Dla fanów ekstremalnej rozrywki proponujemy Szantrę. Nasi podróżnicy będą mieli okazję zapoznać się z naprawdę zapierającymi dech w piersiach, ambientowymi widokami. By jednak do nich dotrzeć, nasz pilot Astrokot musi być bardzo czujny i uważnie manewrować pomiędzy basowymi meteorytami i drone’owymi tunelami z gwiezdnych skał. Jeszcze większe niebezpieczeństwo czyha na chętnych w Walcu Orbitalnej Ośmiornicy, gdzie kaskady gitar, z początku nieśmiałe, zderzają się w pewnym momencie z nawałnicą saksofonu, a tempo podróży znacznie przyspiesza. Zapnijcie pasy!

Na zakończenie proponujemy inny rodzaj podróży. Om to ekspedycja w głąb siebie; rodzaj transu, podczas którego przydarzyć może się wszystko. Nie zdziwcie się, jeśli usłyszycie tajemnicze, kobiece głosy. Możecie natknąć się też na wiercące dziurę w psychice dźwięki przesteru. Korzystający z „Om” często wspominają także o tym, że podczas wędrówki napotkali perkusyjne ataki oraz byli zmuszenie przedzierać się przez otaczające ich zewsząd szmery, a także zmierzyć się z narastającym z każdą sekundą hałasem.

Astrokot i przyjaciele z odległych galaktyk zaprasza wszystkich śmiałków poszukujących psychodelicznych odlotów. Nie będziecie zawiedzeni.

Bandcamp